تبلیغات
بازی ، بازی موبایل جاوا ، بازی موبایل سونی اریکسون ، بازی موبایل نوکیا ، دانلود بازی موبایل سونی اریکسون ، دانلود بازی موبایل جا - آموزش گام به گام تغییر رزولوشن بازی های جاوا
بازی ، بازی موبایل جاوا ، بازی موبایل سونی اریکسون ، بازی موبایل نوکیا ، دانلود بازی موبایل سونی اریکسون ، دانلود بازی موبایل جا
بازی ، بازی موبایل جاوا ، بازی موبایل سونی اریکسون ، بازی موبایل نوکیا ، دانلود بازی موبایل سونی اریکسون ، دانلود بازی موبایل جا

بازدید : مرتبه
تاریخ : چهارشنبه 17 شهریور 1389

گروه خبری gsm: اگر از کوچک بودن تصویر هنگام کار با بازی های جاوا شکایت دارید، با مطالعه این راهنما و انجام مراحل زیر، از این پس از اجرای این بازی ها در اندازه صفحه نمایش گوشی تان لذت خواهید برد.
برای این کار به نرم افزار jarresize نیاز دارید. این برنامه رایگان است و شما باید آن را روی کامپیوتر خود نصب کنید. پس از نصب آن، بازی های جاوایی را که مایلید رزولوشن آنها هم راستا با اندازه صفحه نمایش گوشی تغییر کند، دانلود کنید.
سپس با اطلاع از رزولوشن بازی موردنظر و اندازه صفحه نمایش تلفن همراه خود، jarresize را اجرا کنید. پس از اجرای برنامه رزولوشن اصلی بازی و رزولوشن موردنظر خود انتخاب کنید.
با کلیک روی گزینه select & resize، فایل .jar بازی دانلود شده را انتخاب کنید. پس از آن، برنامه را ببندید و بازی را روی گوشی خود نصب کنید.
در صورتی که به برنامه jarresize دسترسی ندارید یا نمی خواهید از آن کمک بگیرید، می توانید رزولوشن صفحه نمایش را تغییر دهید. سپس بازی جاوای دلخواه خود را دانلود و آن را با یک نرم افزار آرشیوی مانند winrar یا winzip باز کنید.
در این صورت به پوشه ای با نامmeta-inf بر می خوردید. با باز کردن آن، فایل manifest.mf را می بینید. این فایل را با روش drag&drop روی دسک تاپ منتقل و آن را با استفاده از notepad باز کنید.
سپس دو سطر زیر را در انتهای فایل manifest.mf وارد کنید.
nokia-midlet-original-display-size:xxx,yyy
nokia-midlet-target-display-size:zzz,www
(حروف در دو سطر بالا، همان روزلوشن اصلی بازی و رزولوشن دلخواه ما هستند.
مثال:
nokia-midlet-original-display-size:176,208
nokia-midlet-target-display-size: 352,416
اعداد را متناسب با اندازه صفحه نمایش گوشی خود وارد کنید)
در مرحله بعد پس از ذخیره کردن فایل، با استفاده از winrar آن را دوباره به پوشه meta-inf درگ کنید.
پس از جایگزین کردن فایل manifest.mf با فایل ویرایش شده آن، می توانید بازی را روز گوشی نصب کنید و از آن لذت ببرید.
طبقه بندی: ترفند موبایل، 
ارسال توسط مدیریت سایت بانك فارسی
آخرین مطالب
آرشیو مطالب
نظر سنجی
موضوع مورد علاقه ؟صفحات جانبی
پیوند های روزانه
امکانات جانبی

دانلود فیلم

سایت ساز رایگان

بهراد آنلاین

کلیپ موبایل

دانلود فیلم

نرم افزار موبایل

قائم پرس